Teknik özellikler Katalog Kullanım klavuzu
smartGUARDpro
 
"sinus line interactive" 1000 VA - 3000 VA

GUARD UPS smart serisi. Küçük ofisler ve ağ uygulamaları ile özellikle medikal sistemler için en ekonomik çözüm ve uygun korumayı sağlayan kusursuz SINUS dalga formuna sahip sayılı Line-interactive KGK lardan biridir.

Bilgisayarlar ve yan birimleri, hastane ve tıbbi tahlil laboratuvarlarında kullanılan özel cihazlar ilgili işletmelerin vaz geçilmez birer parçası haline gelmişlerdir. Muhasebe ve mali müşavirlik ofislerinden gümrükleme ve nakliye şirketlerine, küçük kliniklerden  döviz büfelerine ve hatta endüktif yüklere kadar çok geniş alanlarda bilginin paylaşılması ve programların ortak kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle de küçük ağ sistemleri kurulmaktadır. Özellikle internet ağırlıklı iletişim ve ticaretin kullanılmaya başlaması ile meydana gelebilecek elektrik kesintileri veya dalgalanmaları, yerine konamayacak zaman ve para kayıplarına yol açmaktadır. Bu nedenle KGK kullanılması bu tür uygulamalarda vazgeçilmez hale gelmiştir.

GUARD UPS smart serisi destelemeyi istediğiniz yükünüz ile elektrik şebekesi arasında bir kalkan vazifesi görerek düzenli ve regüle edilmiş bir gerilim ile beslenmelerini sağlar. Kesintiler ve dalgalanmalarda da kesintisizliği sağlayarak çalışmakta olduğunuz verilerin kaybını önleyerek sizi zaman ve para kaybından kurtarır.

Standart yazılımı ile elektrikler kesildiğinde sizi uyarır. İstediğiniz bir süre sonunda  veya akü gerilimi düşük uyarısı aldıktan sonra çalışmakta olduğunuz ofis dosyalarınızı kaydeder ve diğer uygulamalarınızla birlikte işletim sisteminizin de normal olarak kapatılmasını sağlar. İstediğiniz bir e-posta adresine seçeceğiniz hata veya uyarı durumlarında mesaj gönderir

 


Haberler
 
ÜRÜNLER