Teknik özellikler Katalog Kullanım klavuzu
miniGUARD BLAZER 
 
"line interactive" 600 VA - 1000 VA - 2000 VA
Elektrik sorunlarından korunmanın en iyi yollarından biri olan miniGUARD KGK serisi, öncelikle fiyata önem veren müşterileri hedeflemektedir. Bu müşteriler KGK'da güvenilirlik ve temel performans özelliklerinin bulunmasını isterler ve diğer özelliklerle ilgilenmezler. miniGUARD serisinin KGK' ların en büyük avantajı, tartışmasız güvenirliği ve performans karşılığı uygun fiyatıdır.

MiniGUARD serisi KGK lar düşük voltajda AVR sayesinde bilgisayarınıza en uygun gerilimi sağlar. Elektrik kesintisinde ise anında aküye geçerek çalışmaya devam eder ve bilgi kayıplarını önler. Elektrik kesintisi sırasında genellikle tam yükte 8 - 10 dakika güç sağlayarak kullanıcının işini bitirmesini ve güvenli olarak sistemin kapatılmasını sağlar.

MiniGUARD serisi KGK'lar, sinüs benzeşimli dalga çıkışı sağlamaktadır. Kare dalga çıkışlı KGK' ların tersine, miniGUARD KGK' lar tüm bilgisayar power supply'leri ile uyumlu, doğru RMS ve maximum voltaj sağlar.

MiniGUARD seri KGK lar aşağıda belirtilen özellikleri sunmaktadır:

1. Masa üstü bilgisayarlar için yer kaplamayan tasarım
Masa üstü bilgisayarlar için yer kaplamayan, küçük, compact ve sessizdir.

2. Çalışmalarınızı korumak için akü gücüne geçiş
Mevcut kaydedilmemiş çalışmalarınıza devam ederken, meydana gelebilecek ani voltaj oynamaları yada sürekli düşük veya yüksek gerilimde mikroişlemci kontrol ile AVR (automatic voltage regulator ) sayesinde ideal çıkış voltajına yaklaşır. 157- 275 VAC sınırları dışında yada elektrik kesintisi sırasında akü gücüne geçerek çalışmalarınızı kaydedebilmeniz ve programlardan çıkabilmeniz için yeterli süreyi sağlar.

3. Donanımınızı korumak için yıldırım ve yüksek akım bastırması
Çok aşamalı yüksek gerilim bastırma devreleri bilgisayarınızı ve bağlı cihazları büyük zarardan korur.

4. Gürültü Filtreleme için tam zamanlı EMI/RFI filtreler
Yüksek frekanslı elektriksel gürültü, dosyalara zarar verebilir ve yazılım üzerinde hasara yol açabilir. MiniGUARD KGK lar, harici düzenleyicilere ihtiyaç olmaksızın, Novell' in network koruma olayına sahip tam zamanlı gürültü filtreleme devreleri içerir.

5. RS 232 İletişim portu
miniGUARD KGK'lar, Windows, Windows NT, Windows 95 / 98, ve nowell gibi büyük işletim sistemleri için, otomatik kapatma güvenliği sağlayan seri iletişim arayüz portuna sahiptir ve COMMANDER PRO yazılımı internet üzerinden download edilebilr.

6. Kullanıcı tarafından değiştirilebilir aküler
Aküler, bağlı olan cihazlar kapatıldıktan sonra kullanıcı tarafından değiştirilebilir.

7. Hemen Şarj
Geliştirilmiş şarj teknolojisi, miniGUARD KGK'lar akülerinin güç arızaları sırasında olabildiğince çabuk devreye girmesini ve bir sonraki arıza için hazır olabilmesini sağlar.

8. Çok düşük voltaj çalıştırma
miniGUARD KGK'lar gerektiğinde, 157V gibi çok düşük voltaj şartlarında çalışabilmektedir.

9. Modeller
400VA, 600 VA, 1000 VA, 2000 VA

 

Haberler
 
ÜRÜNLER